Arçelik VRS Klima sistemleri

Arçelik – LG VRF klimalar birden fazla klimaların ihtiyaç duyulduğu orta ve büyük ölçekli kurumların en çok kullandığı merkezi sistem klimalardır. Bu markalarda diğer markalar gibi arılanabilmektedir. Normalde ağır çalışma şartları için üretilen bu klimaların bakım onarım ve merkezi sistem otomasyon kurulumu firmamız tarafından verilmektedir. Klima arızaları ile karşılaştığınız zaman, Arçelik VRF klima servislerinden veya yetkili merkezlerden de destek almanız gerekir. Arçelik -LG VRF klima servisi olarak, uzman ekibimiz, uzun sektör deneyimimiz ile yaşam alanlarınıza profesyonel ve hızlı klima çözümleri sunmak için de hizmet vermekteyiz.

Türkiye genelinde ki geniş servis ağımız ile arıza durumlarında klima bakım, montaj, onarım uygulamaları sağlarken yedek parça ve aksesuar satarak klima ihtiyaçlarınıza anında cevap vermekteyiz.

Klimanız Uzman Ellerde! VRF Klima Servisi

VRF klima hizmetimiz ile Tüm Türkiye’de ısıtma ve soğutma ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam ediyoruz. VRF klima satış sonrası destek hizmetlerimizi uzman teknisyenlerimiz, teknolojik tesislerimiz, uluslararası standartlarda uygulama, duyarlı bakış açısı ile sürdürüyoruz.

 • Satış ve Hizmette Ödüllü Hizmet
 • Merkezi Sistem kurulumu
 • Otomasyon kurulumu
 • Müşteri Memnuniyeti
 • Onarım için Anlaşmalı Servis
 • Ankara’da Klima Servisi Hizmeti
 • Klima Bakımı
 • VRF klima tamir, bakım, arıza servisi
 • Klima Tesisatı
 • Klima sökme, montaj ve devreye alma hizmeti.

Güvenilir ve hızlı arıza çözümlerimizle aynı gün hizmet desteği sağlayarak VRF klima konforunu tam olarak koruyoruz. VRF klima servis uygulamalarımızla her marka için klima kullanımını ilk günkü gibi garanti ediyoruz.

Ankara VRF klima servisi kapsamında VRF klimalarınızın arızalarını tespit ediyor ve kısa sürede tamir ve kullanım sağlıyoruz. Teknik ekiplerimiz ile size adresinizde onarım uygulamaları yaparak size özel çözümler sunuyoruz. VRF klima sistemi hizmeti noktasında sizlere:

 • Tecrübe ve Uzman Kadromuz
 • Kalite Fiyat Politikamız
 • Aynı Gün Servis İmkanı
 • Ödeme Kolaylığı
 • Güvenli Kargo
 • Ankara genelinde hizmet
 • %100 Müşteri Memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.

Ankara klima servisi olarak bizlere telefon numaramız üzerinden ulaşabilirsiniz. WhatsApp üzerinden çağrı merkezimize de ulaşabilirsiniz. WhatsApp üzerinden mesaj yazarak müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz. Ankara Arçelik VRF klima servisi olarak bölgedeki her model klima için arıza onarım hizmeti vermekteyiz. Ayrıca, hizmetimiz klima montajı ve sökme hizmetlerini kapsamaktadır.

Arçelik VRF klimalar, üstün teknolojiye sahip, taleplere cevap verebilen ve son derece steril işletim sistemi ile ön planda. Ankara’nın soğuğunda temel koruma ihtiyaçlarından biri klimadır. Size en iyi klima keşiflerini ve çok hızlı sonuçları, seçmeniz gereken ürünler hakkında en net tavsiyeleri ve sizi memnun edecek tüm gelişmeleri sunuyoruz. Cebinizi yakmadan doğru adımı atma ve en iyi hizmeti alma hakkını sizlere sunmaktan onur ve gurur duyuyoruz.

Arçelik VRF klimanın en önemli özelliklerinden biri ısıtma ve soğutmada enerji tasarrufu sağlamasıdır. Hava koşullarının ne kadar sıcak ya da soğuk olduğu umurunda değil. En iyi hava temizleyici klima seçeneklerden biri olacaktır.

Hizmetimiz yılın 365 günü mevcuttur. Çağrı merkezimiz telefonlara 7/24 cevap veriyor. Müşterilerinize en iyi hizmeti sunmak için sürekli çalışıyoruz.

Arçelik VRF Klima Servisi olarak her tip ve model klimanın tamir, bakım ve onarım hizmetlerini yetkili servis kalitesinde ve aynı gün içerisinde uzman ve donanımlı teknik kadromuzla sunuyoruz.

Arçelik marka duvar tipi, inverter, hol ve endüstriyel tip iklimlendirme sistemleri için arıza bakım, gaz dolumu, elektronik komponent, Arçelik klima kontrol ve filtre temizleme hizmetleri vermekteyiz. Bir telefon yeterlidir.

Ankara ve ilçelerinde Arçelik markalı cihazlarınızda oluşabilecek arızalarda firmamız haftanın her günü hizmetinizdedir. Ev, market, cafe gibi yerlerde cihazınızın arızalarını gidermek için hızlı hareket ediyoruz.

Arçelik markalı cihazların kurulum hizmetlerini veren firmamız; Cihazınıza zarar vermeden cihazınızı başka bir odaya veya başka bir adresteki yeni yerine özenle taşır ve monte eder.

Bizler Arçelik klima servisi olarak hiçbir marka ayırmadan klima hizmeti sunuyoruz. Periyodik klima bakımınızı daha uygun fiyatlarla sözleşme yaparak yapıyoruz, yaz ortasında klima servisi aramanıza gerek kalmıyor, sorununuzu en erken aynı gün, en geç bir gün sonra çözüyoruz ve bu tür birçok konuda müşterilerimize alternatifler sunmakta, verdiğimiz hizmetin her zaman arkasındayız.

Klima hizmeti olarak müşterilerimiz tüm özel projelerinde bize danışabilir ve çözüm ortaklıkları yapabilirler, müşterilerimizin memnuniyeti bizim memnuniyetimizdir.