Arçelik klimalar dış üniteleri bakımı

1955 yılında Lütfi DORUK ve Vehbi KOÇ tarafından kurulan Arçelik, beyaz eşya ve teknoloji şirketidir. Türkiye genelinde birçok hizmet vermektedir ve kişisel bakım ürünleri, elektrik motorları, medya üniteleri, bilgisayar ürünleri, elektronik cihazlar ve mikrodalga cihazlar, medya üniteleri ve havalandırma sistemleri konusunda uzmanlaşmıştır. Beyaz eşyada çok başarılı olan Arçelik, klimalarda da çok başarılı ve bakımlı bir üründür.

Ankara’da hizmetine devam eden Arçelik klima servisimiz markaya yakışır bir şekilde çok titiz, son derece sertifikalı servis kadromuz ve uzman kadrosu ile teknolojik donanımı ile sizlerle hizmet vermektedir. Klimalarınızda ve VRF sistemlerinizde oluşabilecek arızalar ve hasarlar en kısa sürede pratik, hızlı ve hassas çözümlerle onarılmaktadır.  Hemen hemen tüm arızalar için ücretini çok azaltarak kaliteli işçilik ile sizlerle hizmet vermektedirler. Arıza, bakım, onarım işlemlerini en hızlı ve en iyi şekilde yaparak, Ankara’daki halkımıza güven ve kalite farkını sunuyoruz.

Ankara’nın neresinde olursanız olun, Arçelik klima servisi, Ankara’nın dört bir yanındaki mobil araçlarla tüm bakım, onarım, onarım hizmetlerine anında müdahale ediyor ve uzman ekibi ile her konuda sizi bilgilendiriyor. Onlar da sadece bir telefon ile ulaşabilirsiniz. Ankara Arçelik klima teknik servisi 7/24 müşteri memnuniyetini sağlar ve müşterilerini güldürmeye devam ederek kesintisiz ve kaliteli hizmet sunuyor.

Tabii ki Arçelik klima hizmeti bu hizmetlerle sınırlı değildir, Ankara Arçelik klima servisi bu anlamda kendini sürekli yeniliyor ve ekibiyle her şeyin en iyisini yapmaya çalışıyor. Böylece, alanında son derece uzmanlaşmış ve profesyonel teknik kadrosu ile çok hızlı ve anında tüm ihtiyaçlarınıza cevap verir. Eğer güvenli bir şekilde ve hızlı bir hizmet istiyorsanız, bizi aramalısınız. Kısacası; kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti, uzman kadrosu, güler yüzlü, hızlı servis gibi birçok hizmet istiyorsanız Arçelik klima servisini aramalısınız. Uzman ekip, kalite ve memnuniyet… Arçelik, bağlı olduğu bu üç ilke de büyük bir liderlik ile hizmet vermektedir.

Kaliteli hizmet anlayışı ve uygun fiyatları ile uzun yıllardır müşterilerinin bir numaralı tercihi olan Ankara Arçelik Klima Servisi, Ankara’nın her bölgesinde uzman ve eğitimli ekibi ile teknik servis hizmeti vermektedir.

Arçelik Klima ihtiyaçlarınıza uygun olarak güvenlik ilkelerinden ödün vermeden hizmet veren Arçelik Klima hizmeti; montaj bakımı hataya bağlı kaliteli çözümler sunarken, sizi uzun ömürlü cihazların sahibi yapar ve onarım işlemini kalıcı sonuçlar sağlayacak şekilde gerçekleştirerek uzun süreli kullanımlarınıza katkıda bulunur. Arçelik servis ekibimizden merak ettiğiniz her konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ankara Arçelik Klima Servisi olarak müşteri memnuniyetini ilke edinen hizmet anlayışımızla siz değerli müşterilerimize kesintisiz hizmet vermekteyiz. Arçelik yedek parça ve servis konusunda uzman ve eğitimli teknik kadromuza servis hizmeti ile ilgili her türlü soruyu sorabilirsiniz. Ekibimiz her gün düzinelerce müşteriye hızlı ve garantili bir şekilde yanıt verir. Servis, bakım, onarım ve kontrol hizmetleri ile ilgili sorunlar tespit edilir ve onayınız alınır, arıza onarılır ve gerekirse parçalar değiştirilir. Başarısızlıklarınızın ve sorunlarınız için hızlı bir çözüm vardır. Kaliteli servis ve orijinal Arçelik yedek parça ile sorunsuz teknik servis hizmeti alabilirsiniz.