arçelik klima servisi banner

Ankara ERSA iklimlendirme olarak Arçelik ve LG marka klimalara servis hizmeti vermekteyiz. Klimanızdaki arıza ne olursa olsun yerinde tespit ve onarımı ile klimanızın ilk günkü performansına dönmesini sağlıyoruz. Ankara bölgesinde en çok tercih edilen Arçelik klimalar ‘a ait yedek parça temini veya model konusunda yetkinlik eksikliği gibi durumlar söz konusu değildir.

Ankara’nın en köklü ve tecrübeli Arçelik Klima Servisi olarak ekibimiz bu konuda gerekli eğitimi almış sertifikalı ve marka onaylı kişilerden oluşmaktadır. Bu anlamda sizi hiçbir şekilde hayal kırıklığına uğratmıyoruz, cihazınızda bulunan arıza ne olursa olsun ortadan kaldırıyoruz. Ankara’nın en yoğun nüfuslu semtlerinde veya merkeze en uzak noktada olmanız fark etmez. Yılların verdiği tecrübe ile Ankara’nın dört bir yanına yayılan servisimiz her mahalle, cadde ve sokakta kolay ulaşılabilirliği ile hizmetinizde.

Marka ne olursa olsun klimalarda ortaya çıkan bazı teknik sorunlar vardır. Siz de Arçelik markası ile bu sorunları yaşayabilirsiniz. Örneğin karşılaştığımız arızalardan biri klimadaki kondansatörün arızalanmasıdır. Kondansatör dediğimiz kısım, yüksek voltajlı bir güç çektiğinde klimayı desteklemek için kullanılan kısımdır. Yani enerjiyi depolar ve motora aktarır. Motor, kompresör bu şekilde hareket eder. Daha basit bir ifadeyle küçük bir pil olarak tanımlayabiliriz. Enerjiyi iki tabak aracılığıyla depolar. Doldurma ve boşaltma hızı çok yüksektir. Sayısız şekilde olur. Devre şemalarında farklı sembollerle karşılaşabilirsiniz.

Yaz kış fark etmeksizin yılın her mevsiminde ısıtma ve soğutma amacıyla kullanılan klimalar, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sıklıkla kullanılmaktadır. Arçelik klimaları rastgele markalardan değil firma olarak kullanmanızı tavsiye ederiz. ERSA İklimlendirme olarak Arçelik klimaların diğer marka klimalara göre daha verimli olduğunu tüm müşterilerimize iletiyoruz.

Arçelik klimalar kışın yüksek ısıtma kapasitesi ile tüm kış şartlarında rahatlıkla kullanılabilir. Ankara Arçelik Klima Servisi olarak Arçelik marka klimaların tüm bakım, montaj uygulamaları ve transfer hizmetlerini firma olarak sunuyoruz. Ankara Arçelik klima servis merkezi olarak satın almış olduğunuz Arçelik marka klimaların kesinlikle firmamız tarafından yapılan yıllık bakım olduğunu hatırlatmak isteriz.

Klima servisi Ankara’da olduğu gibi tüm şehirlerde, klimaların satın alındığı andan itibaren kurulum, bakım ve onarımını üstlenen bir hizmet türüdür. Bu hizmeti veren firmalar, klima montajı, teknik servis, klima tamiri, klima demontajı, deplasmanı, gaz dolumu gibi iklimlendirme ile ilgili tüm konularda müşteri memnuniyeti odaklıdır. Firmamızın sunduğu hizmet, klimanın satın alındığında kurulumuyla başlar ve her türlü onarım, bakım, arıza ve hatta başka bir yere taşınması veya sökülmesinde müşterinin yükünü hafifletmeyi amaçlamaktadır. Ankara’nın her semtinden ulaşılabilen bu hizmet için birçok alternatif var. Müşteriler profesyonel ekip ve kaliteli ekipmanlarla ekonomik çözümler sunan firmalardan bütçelerine ve lokasyonlarına uygun olanı seçebilirler.

Ankara Klima Bakım

Evlerde sıklıkla kullanılan kombi veya ısıtıcı gibi klimaların da düzenli bakıma ihtiyacı vardır. Bilinenin ve tercih edildiğinin aksine kış aylarında yaygın olarak kullanılan klimaların bakımları mutlaka düzenli yapılmalı, gürültü ve arıza gibi sorunlarda vakit kaybetmeden servis aranmalıdır.

Ankara Klima Arızaları

Klima servisleri, klimaların yeterince soğumaması, ısıtmama, kullanıldığında sigortayı atma gibi işlevlerini yerine getirememesi, ayarların bozulması gibi klima arızalarının orta6ya çıkması durumunda onarım hizmeti vermektedir. Çoğu zaman, müşteriler bu servisi kullanır çünkü klimayı onarmak, yeni bir klima satın almaktan daha ucuzdur. Bizlere gelen şikâyetler aşağıdaki gibidir:

  • Klima uzaktan kumanda ile çalışmıyor,
  • Kompresör çalışmıyor,
  • Kompresör ve iç ünite fanı düzenli olarak çalışırken dış ünite fanı çalışmıyor,
  • Dış ünite düzenli olarak çalışırken iç ünite çalışmıyor,
  • İç fan kendiliğinden başlayıp duruyor,
  • Düşük soğutma ve ısıtma oranı,
  • Soğutma veya ısıtma özelliklerinden birinin yerine getirilmemesi,
  • Gürültülü çalışma veya su damlaması gibi arızalar klimalarda yaygın sorunlardır.

Yetkinliğini ve profesyonelliğini kanıtlamış birçok klima servis şirketi, bu sorunları en iyi şekilde çözmeyi ve klimayı ilk günkü çalışma standardına döndürmeyi hedeflemektedir.

Ankara’da Klima Servisi

Bu hizmet temelde klimadan en iyi verimi almayı ve klimanın ömrünü olabildiğince uzatmayı içerir. Ankara iklimlendirme servisi gibi teknolojinin gelişmesi ve kullanılabilirliği ile birlikte tüm Türkiye’de, özellikle de yüksek şehirlerde yaygınlaşmıştır. Gaz veya su kaçağı, gürültülü çalışma, klimanın soğutulmaması veya ısıtılmaması gibi sorunların çözülmesinin yanı sıra Ankara’da klima servis bakımını yapan firmamız montaj, demontaj, yer değiştirme gibi durumlarda hizmet vermektedir.

Ankara Klima Tesisatı

İhtiyaçlarınız için fiyat veya bilgi almak için her zaman telefonla ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti her zaman esas olduğundan, iş birliği yaptığımız markalardan çalışanlara kadar her adım bu misyonla hareket ediyoruz. Ankara klima arızaları, bakımı, onarımı, montajı ve demontajı gibi birçok konuda profesyonel ve eğitimli çalışanlar tarafından hızlı ve etkin hizmet verilmesi esastır. Yetkin, profesyonel ve çok sayıda çalışanımız sayesinde istek ve şikâyetlere gecikmeden aynı gün içinde ulaşılmasını sağlamak birincil sorumluluğumuzdur.

Ankara Yetkili Klima Servisi

Klimanın markası veya modeli ne olursa olsun, talebe bağlı olmaksızın çağrı merkezleri aracılığıyla bilgi alışverişi yapılabilmektedir. Müşteri, en etkili sonuç için uygun şekilde bilgilendirilecek ve yönlendirilecektir.

Klima Servis Bölgeleri

Müşterilerimizin hizmet ihtiyaçlarını en iyi şekilde her yerden karşılamak ve kapılarına en iyi hizmeti getirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Ankara Klima Montajı

Klimanın sağlıklı montajı kadar önemli olan bir diğer konu da montaj yapılırken korunması gereken görsel kalitesidir. Klima montajında görselliğe önem vererek ev veya işyeri görünümünde kirlilik yaratmama sorumluluğumuzu kabul ediyoruz.

Ankara Klima Bakımı

Her fırsatta klima bakımının önemini vurguluyor ve müşterilerimize bakım sözleşmeleri öneriyor, memnuniyet ve güvenliği her şeyin üstünde tutuyoruz. Klimanın ömrünü uzatan ve en yüksek verimi sağlayan bakım hizmeti için profesyonel ekipler ve son kalite ekipmanlarla hizmet vermekteyiz. Klimanın ilk andan itibaren en iyi performansı verebilmesi için müşterilerimizin yanında olmayı görev edindik. Düzenli bakım yaparak klimaların ömrünü uzatmayı hedefliyoruz. Profesyonellik ve bütçe dostu olma gibi kriterlere uygun olarak belirlediğimiz birçok marka için hizmet verilmektedir.

Ankara Arçelik Klima Hizmetleri

Her mevsim kullandığımız klimalarımız özellikle yaz aylarında daha çok kullanılmaktadır. Yoğun olarak kullanılan klimalarımız her elektronik eşya gibi arıza yapabilmektedir. Amacımız, klima bileşenlerinizin montajı, onarımı, bakımı ve değiştirilmesi için eğitimli ve deneyimli teknisyenlerden oluşur. Onarım ve bakım bakımı. Genç uzmanlarımızın güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile alanında sertifikalandırıldığı her departman 1 yıl garantilidir.

Ankara Arçelik Klima Tamiri

İklimlendirme hizmetlerinde en iyi klima hizmeti olmak için uzun yıllardır faaliyetlerini geliştiren Ankara Arçelik Teknik Servis, hizmetlerini maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak için uygulamaktadır. Ankara’da klima tamirinde bir numarayız.

Ankara Arçelik Klima Bakımı

Isı transfer cihazlarının yüzeylerinin kirlenmesi ve hasar görmesi klimalarınızın performansının düşmesine neden olur. Ayrıca klimadaki soğutucu akışkanın çalışma basıncı mevsime bağlı olarak ayarlanmalıdır. Bu nedenle klima sistemlerine yılda iki kez bakım yapılması son derece önemlidir. Ankara Arçelik Klima bakımı olarak;

  • Klimaların verimi düşecek ve enerji tüketimini artıracak,
  • Klimanızdan minimum maliyetle maksimum getiri sağlamak,

Klimalarınızı iyi günlerde kullanabilmeniz için Ankara Arçelik Klima Servisi hizmetinizde.