Arçelik Klima Servisi

Ankara Arçelik Klima Servisi ile klimanın düzgün çalışmamasından endişelenmenize gerek yok. Klimanızdaki arıza ne olursa olsun yerinde tespit ve onarımı ile klimanızın eski performansını dakikalar içinde geri kazanabilirsiniz. Arçelik klimalar oldukça sık kullanıldığından yedek parça temini veya model konusunda firmamıza güvenebilirsin.z

Arçelik VRF Klima Servisi

Arçelik VRF Klima Servisi

Arçelik VRF klima servisi olarak, uzman ekibimiz, uzun sektör deneyimimiz ile yaşam alanlarınıza profesyonel ve hızlı klima çözümleri sunmak için de hizmet vermekteyiz.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız
Arçelik Klima Servisi

Arçelik Klima Servisi

Arçelik klima servisi çok titiz, son derece eğitimli uzman servis kadromuz teknolojik donanımı ile sizlerle hizmet vermektedir.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Ankara’nın en köklü Arçelik hizmetlerinden biri olan Ankara Arçelik Klima Servisi olarak ekibimiz bu konuda gerekli eğitimi almış sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Bu anlamda sizi hiçbir şekilde hayal kırıklığına uğratmıyoruz, cihazınızda bulunan arıza ne olursa olsun ortadan kaldırıyoruz. Ankara’nın en yoğun nüfuslu semtlerinde veya merkeze en uzak noktada olmanız fark etmez. Yılların verdiği tecrübe ile Ankara’nın dört bir yanına yayılan servisimiz her mahalle, cadde ve sokakta kolay ulaşılabilirliği ile hizmetinizde.

Marka ne olursa olsun klimalarda ortaya çıkan bazı teknik sorunlar vardır. Siz de Arçelik markası ile bu sorunları yaşayabilirsiniz. Örneğin karşılaştığımız arızalardan biri klimadaki kondansatörün arızalanmasıdır. Kondansatör dediğimiz kısım, yüksek voltajlı bir güç çektiğinde klimayı desteklemek için kullanılan kısımdır. Yani enerjiyi depolar ve motora aktarır. Motor, kompresör bu şekilde hareket eder. Daha basit bir ifadeyle küçük bir pil olarak tanımlayabiliriz. Enerjiyi iki tabak aracılığıyla depolar. Doldurma ve boşaltma hızı çok yüksektir. Sayısız şekilde olur. Devre şemalarında farklı sembollerle karşılaşabilirsiniz.

Yaz kış fark etmeksizin yılın her mevsiminde ısıtma ve soğutma amacıyla kullanılan klimalar, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sıklıkla kullanılmaktadır. Arçelik klimaları rastgele markalardan değil firma olarak kullanmanızı tavsiye ederiz. Ankara Arçelik klima servisi olarak Arçelik klimaların diğer marka klimalara göre daha verimli olduğunu tüm müşterilerimize iletiyoruz.

Arçelik klimalar kışın yüksek ısıtma kapasitesi ile tüm kış şartlarında rahatlıkla kullanılabilir. Ankara Arçelik Klima Servisi olarak Arçelik marka klimaların tüm bakım, montaj uygulamaları ve transfer hizmetlerini firma olarak sunuyoruz. Ankara Arçelik klima servis merkezi olarak satın almış olduğunuz Arçelik marka klimaların kesinlikle firmamız tarafından yapılan yıllık bakım olduğunu hatırlatmak isteriz.

Klima servisi Ankara’da olduğu gibi tüm şehirlerde, klimaların satın alındığı andan itibaren kurulum, bakım ve onarımını üstlenen bir hizmet türüdür. Bu hizmeti veren firmalar, klima montajı, teknik servis, klima tamiri, klima demontajı, deplasmanı, gaz dolumu gibi iklimlendirme ile ilgili tüm konularda müşteri memnuniyeti odaklıdır. Firmamızın sunduğu hizmet, klimanın satın alındığında kurulumuyla başlar ve her türlü onarım, bakım, arıza ve hatta başka bir yere taşınması veya sökülmesinde müşterinin yükünü hafifletmeyi amaçlamaktadır. Ankara’nın her semtinden ulaşılabilen bu hizmet için birçok alternatif var. Müşteriler profesyonel ekip ve kaliteli ekipmanlarla ekonomik çözümler sunan firmalardan bütçelerine ve lokasyonlarına uygun olanı seçebilirler.